آموزش عکاسی با فاطیما

آموزش عکاسی با فاطیما جذابترین نوع آموزش عکاسی رو برای شما به همراه داره . حتما دیدین کسانی رو که مثلا تو مهمونی ها یا دورهمی های خانوادگی و یا سفر ، داوطلب ثبت عکس اند و عکسهای خوبی هم گاها میگیرن، اینا همونایی اند که حتما باید برن کلاس عکاسی . میپرسین چرا ؟؟؟ معلومه چون ذوق و قریحه اش رو دارن و این در مورد هنر عکاسی خیلی مهمه و اکثرا عکاس ها کسایی هستن که رگه های علاقه شوم به عکاسی از همین جاها شروع شده . حالا برای آموزش عکاسی چه کار باید کرد ؟ اینم موضوع مهمیه که بهش میپردازیم .

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی

اولین قدم برای آموزش عکاسی

خب اول از همه باید یه مدرس خوب پیدا کنید ، من نمیگم فاطیما ولی انصافا در مورد آموزش عکاسی هم اخلاق مدرس خیلی مهمه تا موضوع برای شما خسته کننده و سخت نشه و هم نحوه آموزش و بیان بسیار اهمیت داره ، بسیار دیدم کسانی رو که عکاسی رو سخت و پیچیده درس میدن و هنرجو رو از انتخابی که کرده پشیمون میکنند . اما فاطیما روون درس میده و با هنرجوهاش رابطه بسیار صمیمی و دوستانه ای داره و تازه کلی مکان های زیبا و دیدنی تهران رو هم بابت عکاسی به شما یاد میده .

قدم دوم برای آموزش عکاسی

حتما حتما حتما تمرین های کلاسیتون رو انجام بدین و سر سری نگیرین . وقتی تمرین انجام نمیدین ، آموزش عکاسی شما کامل نمیشه و یکسری سوال مادام براتون وجود داره و چون تمرین نکردین تمومی نداره . پس حتما تمرین هارو انجام بدین .

قدم سوم  برای آموزش عکاسی

از همون اول فکر و ذکرتون این نباشه که مدرک عکاسی بگیرین ! اول براتون مهم باشه که عکاسی رو یادبگیرین درست و حسابی چون متاسفانه اکثر دوره های آموزش عکاسی مدرک دار ، محتوای آموزشی کاملی ندارن و مدرکی که به شما میدن ، ارزش عملی و علمی چندانی داره .

قدم آخر برای آموزش عکاسی

بعد از اتمام دوره آموزش عکاسی ، حتما تمرین داشته باشید و دوربین رو کنار نگذارین ! و حتما تا سه ماه در هر ژانری که عکاسی میکنید ، از قبل یک نمونه عکس خوب که فکر میکنید در حد آموزش عکاسی که شما دیدین هست و میتونید اجراش کنید، پیدا کنید و سعی کنید مثلش رو ثبت کنید ، این به فعال شدن قدرت خلاقیت شما و سینک شدن چشم و ذهنتون کمک مهمی میکنه .

کارگاه استودیو فاطیما
کارگاه استودیو فاطیما