آموزش عکاسی مقدماتی

سوالی که در مورد شروع عکاسی و خاصه آموزش عکاسی مقدماتی برای هنرجوهای عکاسی مطرح اینه که عکاسی را از کجا شروع کنیم و برای یادگیری آموزش عکاسی مقدماتی به کتاب مراجعه می کنند ولی باید بدونن که کتاب کافی نیست و نمیتونه جای کلاس را برای شما بگیرد چرا که عکاسی و آموزش عکاسی مقدماتی چون به شدت یک علم عملی هست آموزش صرفاً تئوری کفایت نمیکنه در مورد عکاسی و قطعاً نمی تونه شما رو به قله پیشرفت و عکاس شدن برسونه .

اگر حتی فقط یک دوره یک دوره آموزش عکاسی در کلاس هایی که هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی و آموزش عکاسی رو دارند شرکت بکنید و بعد از اون به کتاب‌ها برای پیشرفت مراجعه کنید احتمالا می‌توانید نتیجه خوبی از کتاب بگیرید چرا چون تسلط اولیه رو به موارد اموزشی پیدا کردید و حالا خیلی خوب میدونید از پس یادگیری با کتاب هم بر بیاید .

 

آموزش عکاسی مقدماتی
آموزش عکاسی مقدماتی

به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اما خیلی مهمه که وقت سراغ آموزش عکاسی مقدماتی میرید در کلاسی شرکت کنید که حتماً به وجه کار عملی بپردازه و شما رو از کار عملی غنی کنه به جهت اینکه اگر اموزش عکاسی فقط تئوریک باشه و فقط موارد حفظی به شما ارائه بشه شما قطعاً با این دوره وقتی کلاس تموم شد از پس عکاسی کردن با دوربین برنمی‌آیید و تسلط کافی به دوربین ندارید .

پس حواستون باشه اگر به جایی برای آموزش مراجعه کردید حتما از مدرستون بخواهید که به شما به میزان کافی تمرین بده که شما بتونید در دوران اموزش به دوربین تسلط کافی پیدا کن کنید و مهارت کافی را برای تنظیمات دوربین داشته باشید تا بعد از پایان دوره بتونید به راحتی خودتون عکاسی کنید .

نکته مهمی که وجود داره اینه که در کلاس‌های آموزشی فاطیما بُعد عملی و مهارت محوری آموزش ها به خوبی مد نظر قرار داده شده و هنرجوها تقریباً بعد از گذشت ۴ تا ۵ جلسه از کلاس ها تسلط کامل به دوربین داشته و میتونن خودشون با تنظیماتی که انجام میدن در هر فضا و لوکیشن و نوری عکاسی کنند .

شما هم اگر تمایل به شرکت در کلاس های کاربردی و مهارت محور فاطیما دارید میتونید از طریق سایت برای ثبت نام دوره های آموزشی مختلف به صورت مجازی و یا حضوری اقدام کنید .

آموزش عکاسی از پایه
آموزش عکاسی از پایه