قبل از ثبت نام هر کدام از دوره های عکاسی با فاطیما لطفا این پست رو بخونید :

 

1- قبل از ثبت نام هر کدام از کلاس ها ی عکاسی فاطیما، هشتک #عکاسی_بافاطیما  رو در اینستاگرام ببینید و پیج عکاسی فاطیما در اینستاگرام رو ببینید و در مورد کیفیت کلاسها اطمینان خاطر پیدا کنید .

 

2- بعد از ثبت نام و پرداخت وجه کلاس ، به هیچ عنوان مبلغ پرداخت شده قابل برگشت نمیباشد و هنرجو ملزم به شرکت در کلاس به صورت مجازی و یا حضوری میباشد ، توجه کنید که بابت ثبت نام مجازی مبلغ رو به شماره کارت 6221061102332352 پارسیان به نام فاطمه السادات ناصریان پرداخت و تصویر فیش واریزی رو به واتساپ شماره ای که در بخش ارتباط با فاطیما ارایه شده و یا دایرکت اینستاگرام که در بند یک همین متن ، لینک شده ارسال نمایید .اما برای ثبت نام دوره ها به صورت حضوری میتوانید از درگاه سایت پرداخت بفرمایین .

در دوره های مجازی نیازی به آنلاین بودن هنرجو زمان برگزاری کلاس نیست . دروس برای شما در ساعت مقرر ارسال میشوند و شما در فرصت مناسب مطالعه میکنید ، سوالی بود میپرسین رفع اشکال میشه و بعد اگر اون جلسه تمرین داشت ، تمرین ها رو انجام میدین و میفرستین  تا بررسی بشه و بعد جلسه بعدی رو هماهنگ میکنیم .

 

3- انجام تمرین های کلاسی از ملزومات کلاس ها میباشد .

 

4- تمام کلاسهای حضوری و مجازی به صورت خصوصی برگزار میشوند و کلاسهای حضوری در فضای باز لوکیشنهای دیدنی تهران برگزار میشوند و کلی جاهای دیدنی خاص تهران رو باهم میبینیم که به احتمال زیاد تا به حال ندیدین .

فاطیما معمولا دوره گروهی نداره و ساعت و روز برگزاری هر جلسه بین هنرجو و فاطیما قابل هماهنگی میباشد .

 

5- حتی جمعه ها هم امکان برگزاری کلاس هست .

 

6- تا اتمام دوره کرونا کلاس حضوری با رعایت محدودیت ها و به تعداد محدود برگزار میشود .

 

7- کیفیت کلاسهای مجازی و موارد درسی و تعداد جلسات کاملا با دوره های حضوری برابر اند .

 

8- به تعویق افتادن برگزاری جلسات کلاس در مورد دوره های حضوری و مجازی با توجه به قصور هنرجو به هر علتی ، بیش از یک ماه شامل افزایش قیمت خواهد شد .

 

9- من ( فاطیما ) اینجام که به تو کمک کنم تا به عشقت که عکاسیه برسی ♥