درباره کلاس عکاسی مقدماتی :

به عنوان عکاسان تازه‌کار، باید آموزش بصری رو یاد بگیریم که این اولین قدم درکلاس عکاسی مقدماتی هست و کار من اینه که شروع عکاسی رو تا حد ممکن برای شما ساده کنم. اولین قدم برای آموزش عکاسی پایه، یادگیری نورسنجیه که این مهم برای عکاسان مبتدی در کلاس عکاسی مقدماتی اتفاق میفته ، نورسنجی، کلیدِ گرفتنِ یک عکس عالیه. یادگیری نورسنجی در کلاس عکاسی مقدماتی به شما کمک میکنه که دوربین تحت کنترلتون باشه و عکسهای بهتری بگیرین. دیافراگم، سرعت شاتر و ISO المان‌هایی هستن که با ترکیبشون، نورسنجی ایجاد میشه.زمانیکه عکاسی مقدماتی رو بگذرونید و یاد بگیرین هرکدوم چطور کار میکنن، میتونین از مُد منوآل دوربین استفاده کنین. مُد منوآل جاییه که کنترل کامل دوربین در دست شماست و هیچ چیزی اتوماتیک تنظیم نمیشه.

"<yoastmark

مراتب آموزش عکاسی مقدماتی :

در بین تمام مباحث آموزش عکاسی مقدماتی ، نورسنجی مهم‌ترین مبحث هست که فاطیما با ساده ترین روش ها و گویا ترین بیان این بخش رو به شما آموزش میده ، طوری که محاله یادش نگیرین . عکاسی دیجیتال و خاصه عکاسی مقدماتی برای افراد تازه‌کار ممکنه کمی گیج‌کننده باشه اما یک مدرس خوب میتونه تا حد بسیار زیادی این سردرگمی رو برای شما برطرف و حتی کلا از بین ببره . دوربین‌های امروزی گزینه‌های جذاب زیادی رو در اختیار عکاسان آماتور قرار میدن، ولی نحوه‌ی استفاده از اون‌ها همیشه آسون نیست. تعداد زیاد دکمه‌ها، پیچ‌ها، گردونه‌ها و تنظیمات مختلف گاهی هراس‌انگیز جلوه می‌کنه. در کلاس عکاسی مقدماتی با پاسخ سؤالاتی مثل این که دیافراگم چیه و سرعت شاتر چگونه کار می‌کنه، اتفاقاتی که در درون دوربین رخ میده رو برای شما شرح میده.

هم‌چنین به آموزش‌های مقدماتی از جمله نحوه‌ی نگه داشتن دوربین به‌صورت صحیح، توضیح حالت‌های مختلف دوربین و زمان استفاده از اون‌ها و حتی توجه به این نکته که چطور و چه زمانی باید از فلاش دوربین استفاده کنیم، پرداخته می‌شه. علاوه بر موارد ذکر شده، نکات ریز و خلاقانه‌ای در طول دوره کلاس عکاسی مقدماتی بیان میشه که در نهایت شما رو به عکاس بهتری تبدیل می‌کنه. زمانی که با دوربین خودتون بیش‌تر آشنا شید و مشکلی در نحوه‌ی استفاده از اون نداشتید، اونوقت دریچه‌ی خلاقیت رو روبروی خودتون باز می‌بینید و متوجه میشید کیفیت عکس‌هایی که می‌گیرید به‌شکل محسوسی افزایش پیدا کردن.

"<yoastmark