بالاترین کیفیت ریمپ ایسیو در تهران

pic-blog

بالاترین کیفیت ریمپ ایسیو در تهران

شرکت کاردان تیونینگ یکی از ارائه دهندگان بالاترین کیفیت ریمپ در تهران است که مدت ها است در این زمینه فعالیت میکند، ما برای شما این مقاله را آماده کردیم تا بیشتر با ریمپ آشنا شوید. ریمپ ای سی ام همان ریمپ ECU است. در بعضی لغات تخصصی به جای ECU از ECM استفاده میکنند. ریمپ ECU در بهترین مرکز remap ایسیو تهران در تهران است که شامل ضمانت نامه کتبی تخصصی چیپ تیونینگ میباشد. re map اي سي يو در شرایط عدد اکتان پایین بنزین های ایران بسیار توصیه میشود.

ریمپ را هم برای خودروهای جدید و هم برای قدیم انجام میدهند. ری مپ ایسیو خودرو های جدید برای افزایش شتاب صورت میگیرد. با ری مپ ای سی یو قدرت ماشین افزایش پیدا میکند و توان خروجی بالا میرود، باید دقت داشت که ریمپ ایسیو به خودرو آسیب نمیزند بلکه عمر مفید موتور را افزایش میدهد. این افزایش عمر با ريمپ صرفا با افزایش راندمان صورت میگیرد. از جمله خدمات دیگر که ريمپ به شما ارائه میکند کاهش سطح آلایندگی و کمک در گرفتن معاینه فنی خودرو است. ریمپ ايسیو را برای کاهش مصرف سوخت انجام میدهند

ریمپ ایسیو چگونه کار می کند؟

 

ریمپ ایسیو جایگزین نرم افزار اصلی ایسیو می گردد، برنامه اصلی خودرو به صورت کلی و بر اساس نیاز مشتری مورد بازنگری قرار میگیرد و در ریمپ ایسیو نرم افزار ایسیو برای دستیابی به حداکثرراندمان تغییر پیدا می کند.این کار با عنوان ریمپ ایسیو شناخته می شود زیرا که مپ ایسیو موتور خودرو را کنترل می کند و ریمپ پارامتر های اصلاح شده ایسیو می باشد که مورد بازنگری قرار گرفته است. هنگامی که ماشین شما ریمپ می شود می شود، نرم افزار تنظیم شده به پورت سریال خود (یا OBD پورت) وصل می شود و سپس مپ خودرو را با نسخه جدید (ریمپ ایسیو ) تغییر می دهد تا عملکرد موتور را افزایش دهد.

چگونه ریمپ ایسیو می تواند عمر موتور را زیاد کند ؟

به طور مثال در خودرو H30 CROSS – اچ سی کراس که موتور آن TU5 و ایسیو بوش ME 7.4.4 یورو ۴ می باشد، این خودرو زمانی که با بنزین ایران کار می کند دارای ناک یا احتراق پیش رس می باشد که دلیل این امر استفاده از بنزین یورو ۲ در خودرو یورو ۴ می باشد. همین ناک علاوه بر افت راندمان باعث کاهش عمر موتور می شود. ایراد ناک را به راحتی میتوان با ریمپ ای سی یو کاملا برطرف نمود که این کار علاوه بر بهبود کشش و شتاب، عمر موتور نیز افزایش می یابد.به همین علت ما به شما پیشنهاد میکنیم که بالاترین کیفیت ریمپ ایسیو در تهران را انتخاب کنید.