انواع نرم افزار های مورد نیاز برای ریمپ

pic-blog

انواع نرم افزار های مورد نیاز برای ریمپ

در این مقاله   از کاردان تیونینگ ما میخواهیم انواع نرم افزار های مورد نیاز برای ریمپ را به شما معرفی کنیم. نرم افزار های Ecm titunum و winols از بهترین تجهیزات های مورد نیاز برای ریمپ ایسیو هستند که ما در کاردان تیونینگ از آنها استفاده می کنیم.

 معرفی نرم افزار Ecm titunum

 نرم افزار  Ecm titunum به عنوان نرم افزار نوشتن برای ریمپ به کار می رود که به شما امکان تفسیر و اصلاح پرونده های واحد کنترل را به طور دقیق و به آسانی می دهد. این نرم افزار با تمام بخش های اصلی انواع اتومبیل، تراکتور، کامیون، موتور و قایق سازگاری دارد همچنین برای عملکرد خود نیازی به اطلاعات اضافی ندارد زیرا این بخش از اطلاعات به طور معمول در نرم افزار گنجانده شده است. همچنین می تواند پارامترهای عملکرد موتور را رمزگشایی کرده و در دسترس قرار دهد. توانایی شناسایی پاشش جرقه، منحنی گشتاور، درصد شتاب و فشار توربو را داراست. با استفاده از این نرم افزار می توانید پارامترهای مربوط به اصلاح عملکرد موتور خودرو را ویرایش و آن را بهبود ببخشید.

از ویژگی های اصلی نرم افزارEcm titunum که برای ریمپ به کار می رود می توان به جستجوی درایو، لیست نقشه، نمایش جداول، نمای سه بعدی، نمای دو بعدی، پایگاه داده داخلی و درایو سازی اشاره کرد. جستجوی درایو ویژگی منحصر به فردی است که به شما امکان می دهد به طور خودکار همه ی اطلاعات لازم برای بازنویسی فایل اصلی بارگذاری شده در نرم افزار را پیدا کنید و برای ویرایش پارامتر های عملکرد موتور نیازی به جستجوی اطلاعات نخواهید داشت.

در نمایش جداول شما مقادیر واقعی مدیریت موتور را خواهید دید. نمای سه بعدی و دو بعدی به شما امکانی می دهد تا بتوانید داده ها را مطابق با سلیقه مورد نظر خود تنظیم کنید، اطلاعات را اصلاح کنید، بخشی از اطلاعات را به حافظه بسپارید تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید و… . با ویژگی پایگاه داده شما می توانید اطلاعات را داخل یک فلش ذخیره کنید. گزینه ی ساخت درایو برای ایجاد درایو های جدید یا اصلاح درایو های موجود بر بانک اطلاعاتی می باشد.

انواع نرم افزار های مورد نیاز برای ریمپ

 

معرفی نرم افزار winols

یکی از انواع  نرم افزار های مورد نیاز برای ریمپ و چیپ تیونینگ که به کار گرفته می شود نرم افزار کارآمد و فوق حرفه ای winols می باشد. نرم افزار winols  ساخت کمپانی بزرگ و پرطرفدار خودرو به نام EVC می باشد. این نرم افزار به شما در شناسایی و تغییر پارامتر های مهم و همچنین جداول پاشش جرقه کمک می کند.

یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار این است که امکان چکسام کردن دامپ را بعد از اعمال تغییرات فراهم می کند. همچنین این نرم افزار از قابلیت هایی هم چون شناسایی جداول مختلف مانند مقدار پاشش سوزن ها و منحنی های گشتاور، زاویه ی جرقه و دسترسی آسان به تغییرات در دامپ های ECU ریمپ برخوردار استWinols دامپ شما را به صورت ۸ بیتی و ۶ بیتی نمایش داده و به شما امکان تعریف جداول را با سلیقه ی مورد نظرتان را می دهد.

نرم افزار وینولزWINOLS یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه برنامه نویسی و ویرایش نرم افزارریمپ ایسیوECU می باشد ازجمله قابلیت های این نرم افزار استفاده از نمای /3D/TEX 2Dو پیدا کردن جداول نرم افزار بصورت اتومات می باشد.

 

winols