من فاطیما هستم

عکاس باشی

سلام

فاطیما ناصریان هستم و خیلی خوشحالم که اینجا کنار شما علاقه مندان و متقاضیان هنر هستم .

میخوام یخورده از خودم بگم تا بیشتر در موردم بدونید .

 

من متولد 1365 ؛ کارشناس حقوق و عکاس صنعتی و تبلیغاتی و دارای مدرک مدرسی عکاسی دیجیتال از آکادمی TAP انگلستان هستم و فعالیتم رو در عرصه هنر ( بخش آموزش عکاسی و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ) به طور حرفه ای از سال 92 شروع کردم ؛

حتما براتون سوال پیش میاد که چطور شد اومدم سمت هنر عکاسی ؟ من که حقوق خوندم !

 

خب راستش من حدود سه سال بعد از فارغ التحصیلیم به انجام کار حقوقی مشغول بودم و حقوق عشق اولم بود و خیلی دوسش داشتم و دارم ؛ و بعد از اون مدتی هم مسوول حقوقی شرکت وب فالوور بودم تا اینکه شرکت نیاز به عکاس پیدا کرد و خب مدیر مسوول شرکت برادرم بود و ایشون با توجه به اینکه از علاقه همیشگی من به عکاسی مطلع بود پیشنهاد قبول سمت عکاس شرکت بودن رو با شروع آموزش های لازم و کار در این زمینه به من داد و منم استقبال کردم . و اولین پروژه ای که عکاسی کردم حدود 1400 شات عکس از 500 کالا بود برای کاتالوگ و موارد چاپی برند آپادانا پلاستیک و نمایشگاه ایران پلاست .

و خلاصه استرسهای زیادی داشتم و گاها خرابکاری هم کردم  چون من ضمن یادگیری کار هم داشتم و خب البته همین باعث شد خیلی سرعتی مسیر کار حرفه ای رو طی کنم و حالا بسیار خوشحالم از انتخابم .

 

طی این سالها افتخار همکاری با برندهای مهمی چون سعیدی پلاستیک ؛ رستوران رابو ؛ هوم کت ؛ کافه گل یخ و … رو پیدا کردم و همچنین تونستم چراغ راه علاقه مندان زیادی به هنر جذاب عکاسی باشم و با تدریس در موسسات مختلف و یا به صورت خصوصی حضوری یا مجازی کمک کنم تا افراد زیادی که انتظار ورود به این عرصه رو میکشیدند به انتظارشون پایان بدن و عشقشون رو که عکاسی بود به آغوش بکشند .

 

در این دوران نکته مهم و پر تکراری که در مورد ویژگی کلاسهای آموزش عکاسیم از سوی هنرجوهام بسیار شنیدم :

 

شیوایی کلام در آموزش ؛ ساده گویی و تدریس به شیوه کاربردی و آسان هست که باعث میشه هرکسی با هر میزان اطلاعات در مورد عکاسی و حتی بدون هیچ اطلاعاتی بتونه این هنر رو به بهترین شکل آموزش ببینه و وارد این عرصه بشه .

 

خلاصه این بود داستان من و عکاسی 😀

اینجا کلی آموزش و تخفیف و خبرای خوب داریم از طریق منوی ثبت نام عضو سایت بشین و با ما بمونید .

آموزش عکاسی مقدماتی خوب
1 استاد مجرب
100 دانشجوی عضو سایت
320 تعداد کل هنرجویان آموزش دیده
10 دوره اموزشی